Přeprava zásilky s charakterem křehkého zboží

Dobrý den.
Chtěla bych od vaší firmy přepravit z Prahy do Broumova balík o váze cca 26kg, pravděpodobně s charakterem křehkého zboží. (pro vaše info, jde o velkou solnou lampu) Co všechno musí balík splňovat.. způsob zabalení atd, atd.. Jaká bude cena Bude platit odesílatel v Praze (jde mi o to bude-li se cena přepravy připočítávat k ceně zboží - pro vyúčtování ceny zboží), nebo já jako adresát v Broumově?
Zásilka nemusí být přepravena expresně, ale bezpečně s avizem pro adresáta o doručení.
Děkuji za kompletní informaci. :-)
Věra Pöschelová

Věra Pöschelová 25.02.2017 22:41
Odpovědět

Komentáře

Naše společnost nabízí standardní (cca do 3 prac. dnů) nebo expresní doručení (do 1 pracovního dne), ale bohužel se nejedná a přepravu křehkého materiálu. Je tedy skutečně důležité, jak bude zásilka zabalena. Pokyny k zabalení balíku můžete nalézt na našich stránkách.

Kalkulaci pro Vás rádi připravíme, ale potřebujeme k tomu znát i rozměry balíku (váha + délka x výška x šířka). Standardní zaslání balíku do 30 kg - doručení do 3 pracovních dnů se pohybuje v cenové relaci od 192 Kč.

Poštovné je třeba uhradit ještě před vyzvednutím zásilky. Teprve poté si pro balík přijede kurýr dopravce. Pokud budete zasílat zboží na dobírku, je zde poplatek 49 Kč. Zásilku objednáte na našich stránkách pomocí objednávkového formuláře, kde zadáte výši dobírky a číslo Vašeho účtu.

Dobírka a poštovné se nesčítají, pokud chcete, aby vše hradil příjemce, musíte dobírku o zaplacené poštovné navýšit.

Hezký den,
Expresniposta.cz

Expresniposta.cz 27.02.2017 10:46