Přeprava nezabalené zásilky

Dobrý den,
potřeboval bych přepravit složenou a používanou dětskou tříkolu od známých z K. Varů do Domanína u Třeboně. Je to prosím možné. Tříkolka je nezabalená a používaná, údajně nejde rozmontovat.¨
Děkuji.

Miloslav Poes 30.07.2016 10:34
Odpovědět

Komentáře

Dobrý den,
obal balíku musí respektovat hmotnost a objem zásilky s ohledem na mechanickou přepravu na třídící lince. Doporučujeme pevné kartonové obaly, v případě vyšší hmotnosti dostatečně pevné zabalení. Berte prosím ohled na fakt, že balík bude přepravován v přepravní poloze, která nemusí odpovídat přirozeným rozměrům balíku např. u velké výšky je předpoklad, že balík se bude přepravovat vodorovně otočený a dále umístěn v dostatečně stabilní poloze, aby nedošlo k jeho pádu.
Balík musí být pevně uzavřen, zalepen a bez otvorů. Nejsou přípustné jakékoliv staré čárové kódy a přepravní štítky, které mohou zavinit chybné zpracování zásilky.
Přepravované zboží musí být uvnitř balíku pevně fixované proti pohybu. U posílání více produktů současně, např. lahví atp. je nutné použít proložky a pečlivější zabalení, výrazně tím předcházíte poškození přepravovaného zboží.

Expresniposta.cz 01.08.2016 10:10